Brzydula 2 (215)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula stara się nie pokazywać, jak jej ciężko. Bożenka, Violetta i Angelica uznają, że doskwiera im samotność. Siostry Kubasińskie dodatkowo stresuje perspektywa braku pracy i dachu nad głową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula stara się nie pokazywać przed dziećmi, jak bardzo jej ciężko. Kiedy jednak Julka i Kuba wychodzą do szkoły, jej emocje biorą górę. Ania, w przeciwieństwie do przyjaciółki, przeżywa renesans uczuć w swoim małżeństwie. Tymczasem Bożenka, Violetta i Angelica dochodzą do wniosku, że doskwiera im samotność. Siostry Kubasińskie dodatkowo stresuje perspektywa braku pracy i dachu nad głową. Viola obmyśla plan B. W pracy Ula musi stawić czoła obowiązkom. Kiedy wydaje się, że sytuacja została opanowana, do sali konferencyjnej wpada Alan z tabletem i złymi wiadomościami.

Występują

Zobacz także

Ładuję...