Klan | odc. 3901

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Leopold zaczyna się źle czuć. Po powrocie z wycieczki okazuje się, że złapał przeziębienie. Nie może zająć się Piotrusiem. Jerzy pyta Mildę, czy jej wuj składał propozycję spadku za polskiego męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Leopold zaczyna się źle czuć. Po powrocie z wycieczki okazuje się, że złapał przeziębienie. Nie może więc jutro zająć się Piotrusiem. Jerzy pyta Mildę, czy jej wuj poważnie składał jej propozycję spadku za polskiego męża. Kobieta odpowiada, że krewny przylatuje na święta, więc Chojnicki będzie miał okazję go o to spytać osobiście. Renata nie może znaleźć ekipy remontowej. Milda przyznaje się, że Michał obiecał pomóc. Pawełek idzie do szkoły na ważny test z matematyki. Spotyka Zuzę, która proponuje mu wagary. Po krótkim wahaniu chłopak się zgadza. W parku koleżanka wyciąga piwo. Zjawia się straż miejska. W domu Wiga, szykując rzeczy do prania, znajduje w kurtce pasierba mandat. Daniel zdaje dziś egzamin z programowania. Monika jest zdenerwowana, ale ma nadzieję, że teraz syn zajmie się czymś poważniejszym niż pisanie prozy erotycznej.

Występują

Zobacz także

Ładuję...