Brzydula 2 (214)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dobrzańska stara się dowiedzieć czegoś od Ewy. Zdenerwowana księgowa po zakończeniu spotkania natychmiast dzwoni do Aleksa. Febo zleca jej kolejne, niezwykle odpowiedzialne zadanie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Angelica postanawia założyć Uli profil w aplikacji randkowej. Chociaż Dobrzańska nie widzi sensu, siostra Violetty nie daje za wygraną. Tymczasem Ula stara się dowiedzieć czegoś od Ewy. Zdenerwowana księgowa po zakończeniu spotkania natychmiast dzwoni do Aleksa. Febo zleca jej kolejne, niezwykle odpowiedzialne zadanie. Mirosław odrzuca kolejną przesyłkę z materiałami potrzebnymi do kolekcji. Alan postanawia użyć podstępu. Marek i Ula uzgadniają, że Dobrzański zabierze Kubę na jakiś czas do siebie. Są zaskoczeni, kiedy początkowa radość syna zmienia się w wybuch gniewu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...