Barwy szczęścia | odc. 2529

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Madzia podejrzewa, że Kacper zdradzał ją, gdy byli jeszcze parą. Konfrontuje się z Hanią. Ewa i Aleks knują intrygę przeciwko Kujawiak. Zamierzają udowodnić, że nie jest bezstronna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Łukasz i Vincenzo w dalszym ciągu poszukują Kasi. Sadowska oraz Stefan starają się uspokoić Ksawerego, który dowiedział się, że jego mama zaginęła. Oboje próbują jakoś pocieszyć chłopca. Magazyn Szok interesuje się zniknięciem Polki. Niespodziewanie na Sycylii dochodzi do kolejnego trzęsienia ziemi. Tymczasem Madzia dowiaduje się, że Kacper ma nową dziewczynę. Podejrzewa, że musiał ją zdradzać, gdy byli jeszcze razem. Rozwścieczona Magda chce porozmawiać z Hanią. Aleks, broniąc Ewy, po raz kolejny ściąga na siebie kłopoty. Ponadto, gdy Kujawiak stwierdza, że Walawska dopuściła się plagiatu, sprzeciwia się nauczycielce. Młodzi są przekonani, że polonistka próbuje się na nich odegrać po sytuacji z fotomontażem. Postanawiają sprawdzić jej bezstronność.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...