Klan | odc. 3900

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szczęśliwa Zosia opowiada Oli, jak wspólnie z mamą i tatą ubierali choinkę. Agnieszka tłumaczy siostrze, że udawała dobry humor. Renata namawia Mildę, by zaangażowała się w znajomość z Michałem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Ola spotyka przed domem Zosię, która opowiada, jak wczoraj miło spędzili czas, ubierając wspólnie z mamą i tatą choinkę. Agnieszka tłumaczy siostrze, że powstrzymała emocje ze względu na dziewczynki. Renata przekonuje Mildę, by bardziej zaangażowała się w znajomość z Michałem. Ula jest zajęta przygotowywaniem koncertu Kornela. Sądzi, że dziadkowi potrzebna jest pomoc przy Piotrusiu. Z pewnymi oporami postanawia dać drugą szansę Żanecie. Dziewczyna jest szczęśliwa, że znowu może opiekować się chłopcem. Tymon pyta Agnieszkę, czy jest szansa na miłość miedzy nimi. Kobieta zaprzecza. Kasia przyjeżdża z Miłoszewa. Mówi matce, że Kacper wrócił do żony. Pyta, czy może trochę pomieszkać u rodziców.

Występują

Zobacz także

Ładuję...