Brzydula 2 (2/55)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maciek próbuje odnaleźć się na urlopie 'tacierzyńskim'. Sam sugeruje jednak swojej przyjaciółce Uli, że powinna wrócić do pracy. Tymczasem Sebastian na polecenie Marka szuka posady dla Bożenki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Maciek próbuje odnaleźć się na urlopie "tacierzyńskim". Sam sugeruje jednak swojej przyjaciółce Uli, że powinna wrócić do pracy. Tymczasem Sebastian na polecenie Marka szuka posady dla Bożenki. Ostatecznie dziewczyna trafia do księgowości, co spotyka się ze stanowczym sprzeciwem Adama. Turek stara się również zasugerować Markowi i Sebastianowi, że z finansami firmy nie jest najlepiej. Dobrzański wpada na genialny pomysł, jak obejść problemy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...