Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 6 (301)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewelina musi spłacić kredyt, który bez konsultacji z mężem podżyrowała byłemu partnerowi. Chce sprzedać przyczepę. Zaprasza do domu Mariusza, ponieważ nie ma możliwości przywiezienia jej do lombardu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Ewelina musi spłacić kredyt, który bez konsultacji z mężem podżyrowała byłemu partnerowi, Jarkowi, który obecnie nie ma pieniędzy. Kobieta jest wściekła. Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem sytuacji będzie sprzedanie przyczepy. Nie chce jednak mówić o tym mężowi. Zaprasza do domu Mariusza, ponieważ nie ma możliwości przywiezienia do lombardu przyczepy. Wkrótce mężczyzna zostaje oskarżony o jej kradzież... Hofer wchodzi w posiadanie kijów do golfa. Jeden z jego klientów potrzebuje tego sprzętu, by dokonać demolki. Po wszystkim wychodzi poobijany i domaga się od Hofera zadośćuczynienia. Nie łatwo wybrnąć z takiej sytuacji. Benia nie może przejść do porządku dziennego nad kolejną nieudaną próbą zajścia w ciążę. Jej przyjaciółka, Zosia, podsuwa myśl, że być może Beton powinien się przebadać pod kątem płodności. Benia podąża za radą kobiety.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...