Wszystko dla pań (95/180)
(Paradiso delle signore)
serial obyczajowy Włochy 2018
W skrócie
Nicoletta jest bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem. Riccardo nie może uwierzyć, że spędził noc z Ludovicą. Salvatore zmaga się z poczuciem winy po pocałunku z Eleną. Chce się od niej oddalić.
Oglądaj w telewizji
Program archiwalny.
Opis
Historia Teresy Iorio (Giusy Buscemi), która po głośnym incydencie zostaje wysłana do Mediolanu przez swojego ojca. Na miejscu poznaje przystojnego Pietra Moriego (Giuseppe Zeno). Niebawem trafia do domu mody "Wszystko dla pań". Serial oparto na motywach powieści Emila Zoli.
W tym odcinku
Nicoletta jest bardzo podekscytowana zbliżającym się ślubem. Riccardo nie może uwierzyć, że spędził noc z Ludovicą. Salvatore zmaga się z poczuciem winy po pocałunku z Eleną. Chce się od niej oddalić. Postanawia więc wyjechać z Mediolanu.
Występują

Giusy Buscemi
jako Teresa Iorio

Giuseppe Zeno
jako Pietro Mori

Christiane Filangieri
jako Clara Mantovani

Lorena Cacciatore
jako Lucia Gritti

Alessandro Tersigni
jako Vittorio Conti

Silvia Mazzieri
jako Silvana Maffeis

Corrado Tedeschi
jako Carlo Mandelli

Alice Torriani
jako Andreina Mandelli

Andrea Pennacchi
jako Ezio Galli

Riccardo Leonelli
jako Federico Cazzaniga

Claudia Vismara
jako Elsa

Marco Bonini
jako Corrado

Cristiano Caccamo
jako Quinto

Antonio Milo
jako Giuseppe Iorio

Alessia Giuliani
jako Francesca Iorio

Dario Masciello
jako Sgherro Jacobi

Andrea Osvárt
jako Mrs. Rose Anderson