Klan | odc. 3899

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Milda jedzie z Michałem na budowę. Jerzy opowiada wspólnikom o wuju dziewczyny i jego propozycji. W domu mówi Eli, że chciałby mieć taką synową. Paweł opowiada Górzyńskiemu o pracy telekonsultanta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Milda jedzie z Michałem na budowę. Jerzy opowiada wspólnikom o wuju dziewczyny i jego propozycji. W domu tłumaczy Elżbiecie, że chciałby mieć taką synową. Jego firma byłaby w dobrych rękach. Paweł przyjeżdża do Górzyńskiego i opowiada mu o pracy, jaką dla niego znalazł. Będzie telekonsultantem w Elmedzie. Marczyński znów wyżywa się na Gustawie. Świadkiem awantury jest Irmina. Kowalski przeprasza ją, przy okazji pozwala sobie powiedzieć, co myśli na temat zachowania Rutki wobec niej. Tymon prosi Rafała, by pomógł jego koledze znaleźć jakieś zajęcie. Korzystając z okazji, Ola pyta, za co został skazany. Gość ze szczegółami o tym opowiada. Janusz pomaga Zosi w matematyce. Dziewczynka proponuje, by tata ubrał z nimi choinkę. Agnieszka nie protestuje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...