Brzydula 2 (1/55)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula, matka trójki dzieci i żona Marka, czuje się spełniona, chociaż kompletnie nie ma czasu dla siebie. Wkrótce okazuje się, że jej partner zatrudnił atrakcyjną sekretarkę. To budzi niepokój Uli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula, matka trójki dzieci i żona Marka, czuje się spełniona i szczęśliwa, chociaż kompletnie nie ma czasu dla siebie. Tymczasem nadchodzi 10. rocznica ślubu państwa Dobrzańskich. Ula przygotowuje niespodziankę i czeka na ukochanego, który ma rano wrócić z Włoch. Kiedy się długo nie zjawia i nie odbiera telefonu, zaniepokojona żona wraz z Bożenką, kuzynką Maćka, której obiecała stanowisko asystentki prezesa, jedzie do Febo & Dobrzański. Na miejscu z zaskoczeniem odkrywa, że ta posada została już obsadzona. Nową sekretarką Marka okazuje się długonoga i atrakcyjna Nadia. Ula przez chwilę czuje się tak, jak niegdyś Paulina. Przygnębiona wraca do domu. Tam przeżywa prawdziwy szok.

Występują

Zobacz także

Ładuję...