Brzydula 2 (213)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Księgowe skarżą się szefowi na Aldonę. Adam prosi ich o chwilę cierpliwości i wsparcia dla siostry. Ula i mecenas Fic jadą razem do ministerstwa, żeby złożyć odwołanie. Na miejscu jest już Marek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Księgowe skarżą się szefowi na Aldonę. Adam prosi ich o chwilę cierpliwości i wsparcia dla siostry. Podczas spotkania z Bożenką oboje dochodzą do zaskakujących wniosków. Ula i mecenas Fic jadą razem do ministerstwa, żeby złożyć odwołanie. Okazuje się, że na miejscu jest już Marek. Ania robi za łączniczkę w kontaktach pomiędzy Dobrzańskimi. Po wizycie u dziadków i rozmowie z Dąbrowską Julka i Kuba są w kiepskich nastrojach. Ula stara się uspokoić dzieci. Wieczorem Marek dzwoni do rodziny i zdobywa się na szczere wyznanie. Bożenka nie może w nocy zasnąć. Nagle doznaje olśnienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...