Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1351

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

60-letni reżyser teatralny Ludwik zostaje ojcem. Początkowo troskliwie opiekuje się córką. 32-letnia Weronika zaczyna dostrzegać u partnera zmęczenie i irytację. W końcu wyprowadza się on z domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Program jest emitowany od dziesięciu lat. Przez cały ten czas prezentuje wzruszające, ale też zabawne historie. Widzowie śledzili losy bohaterów pokazane w ponad tysiącu odcinków. Ich historie napisało samo życie, więc rozwiązania problemów często są dość niespodziewane. W jubileuszowym sezonie nie zabraknie zdrad, nienawiści oraz nieoczekiwanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

60-letni reżyser teatralny, Ludwik, właśnie został ojcem po raz pierwszy w życiu. Ma córeczkę, Gabrysię. Początkowo zachwycony dziewczynką, opiekuje się nią troskliwie, kąpie, przewija, wstaje w nocy. Z czasem partnerka, 32-letnia Weronika, zauważa u niego narastające zmęczenie i irytację. To cieszy matkę kobiety - od razu mówiła, że wybranek nie wtrzyma presji i szybko się znudzi, gdyż jest zbyt stary na rodzica. Wreszcie Ludwik wyprowadza się od ukochanej oraz dziecka, ale zostawia im dom. Wówczas Weronika nawiązuje kontakt z poprzednikiem reżysera, którego zostawiła dla 60-latka. Pomaga on przy Gabrysi. Pewnego dnia 32-latka widzi, jak niania robi dziecku zdjęcie, a potem do kogoś wysyła. Wychodzi na jaw, że otrzymuje od ojca maleństwa pieniądze za informacje i zdjęcia. Sytuacja jest niejasna dla porzuconej matki.

Zobacz także

Ładuję...