Na dobre i na złe | odc. 826: Jak było, tak było, ale miało swój czar

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Stan zdrowia Piotra pogarsza się. Czeka go kolejna operacja. Hania poznaje matkę policjanta, Sylwię. Kobieta od razu zauważa, jak bardzo doktor Sikorka troszczy się o jej syna. Chce z nią pomówić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Stan zdrowia Piotra niespodziewanie się pogarsza. Czeka go kolejna operacja. Tymczasem Hania poznaje matkę policjanta, Sylwię. Kobieta dowiedziawszy się o wypadku syna, od razu przyleciała do kraju z Irlandii. Sylwia zauważa, jak bardzo lekarka troszczy się o Piotra. Postanawia z nią szczerze porozmawiać. Tymczasem do szpitala trafia dawny ukochany Glorii, Franek, z którym kobieta była w związku we Włoszech. Mężczyzna w czasie rozmowy z lekarką, która przeradza się w kłótnie, nagle dostaje udaru. Pacjent musi natychmiast przejść operację. Przeprowadza ją Tadek, jednak tym razem bez nadzoru Barta. Gdy Tomasz zjawia się na sali, między medykami dochodzi do sporu, który zamienia się w bójkę. Falkowicz pomaga kucharzowi, który boleśnie się zranił. Ponadto mężczyzna choruje na neuropatię czuciową. Tymczasem okazuje się, że Tretter dobrze zna opiekunkę Edzia, panią Jadzię. W przeszłości razem pracowali i nawet się przyjaźnili.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...