Barwy szczęścia | odc. 2528

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia w dalszym ciągu nie daje znaku życia. Stefan jest załamany zaginięciem córki. Kacper niedługo po rozstaniu z Madzią postanawia poprosić Hanię, by została jego nową dziewczyną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia w dalszym ciągu nie daje znaku życia. Stefan załamuje się zaginięciem córki. Sadowska postanawia zaopiekować się Ksawerym. Kobieta przekazuje złe wieści także Walerii. Przejęty sprawą Franek także chce pomóc i polecieć do Włoch. Tymczasem na Sycylii Łukasz robi wszystko, co może, by odnaleźć zaginioną. Oliwka jest zazdrosna o nową przyjaźń Kajtka i Lilly. Chłopak zapewnia, że ją bardzo kocha. Kacper niedługo po rozstaniu z Madzią postanawia poprosić Hanię, by została jego nową dziewczyną. Natalia informuje Grzelaków, że w związku z uniewinnieniem Kuczmy, nie dostaną oni żadnego odszkodowania za spalone gospodarstwo. Aldona stara się przemówić do rozumu rozwścieczonych mieszkańców Borek, gotowych zlinczować sąsiada. Tymczasem Kuczma nie mając, gdzie pójść, dobija się do żony.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...