Klan | odc. 3898

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola pyta Agnieszkę, czy wie, za co Tymon został skazany. Siostra stwierdza, że nie interesuje jej to. Jerzy zaprasza Mildę na kolację. Kobieta opowiada, że może odziedziczyć majątek wuja z USA.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Bolek informuje Igora, że sprawa lokalu na kwiaciarnię na razie jest nieaktualna, ponieważ oboje z Heniutką zajmują się teraz wnukami. Prezes zwierza się Kazuniowi, że jest zakochany. Bolek przekazuje Grażynie wieści, ze deweloper zrezygnował i na razie lokal Maćka i Martyny jest niezagrożony. Ola pyta Agnieszkę, czy Tymon nie wyjawił jej, za co właściwie siedział w więzieniu. Siostra odpowiada, że nie interesuje jej to. Niebawem Tymon wpada do ich domu z prezentami. Ma też coś dla Zosi, ale ona nie jest zainteresowana. Za to chętnie przyjmuje podarek od Janusza. Michał dowiaduje się, że Milda ma dziś przyjechać z Białorusi. Jerzy zaprasza ją na kolację na Sadybę. Tam kobieta opowiada, że ma w USA wuja, który obiecał przepisać na nią majątek, jeśli wyjdzie w Polsce za Polaka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...