Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1350

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Emerytowana lekarka oznajmia dzieciom, że planuje sprzedać mieszkanie, a pieniądze wydać na podróż życia. Ta wiadomość zaskakuje jej pociechy, ale ona mimo to wyjeżdża do Hiszpanii. Kontakt się urywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnych odcinkach serialu pojawią się nowe historie dramatyczne ludzi, których życie w jednej chwili uległo całkowitej zmianie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo problemów, nadal mogą zawalczyć o szczęście. Gościem jednego z epizodów będzie gwiazda disco polo, Tomasz "Niecik" Niecikowski.

W tym odcinku

65-letnia emerytowana lekarka, Bożena, zaprasza do siebie dorosłe dzieci: Magdę i Jacka. Oznajmia im, że planuje sprzedać mieszkanie, a uzyskane pieniądze wydać na podróż życia. Ta wiadomość zaskakuje jej pociechy - matka zawsze była poukładana oraz rozważna, nigdy zaś spontaniczna. Ona jednak zamierza wreszcie zrobić coś dla siebie, ponieważ dotychczas postępowała tak, jak wypadało, kierowała się poczuciem obowiązku. Działania Bożeny nie podoba się zwłaszcza Jackowi, który chciał, by pomogła mu przy dziecku, kiedy już zostanie ojcem. Niezrażona 65-latka jedzie do Hiszpanii, gdzie przebywa jej koleżanka z lat szkolnych. Kontakt z emerytką się urywa...

Zobacz także

Ładuję...