M jak miłość | odc. 1620

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Bartek postanawiają zaopiekować się osieroconą Kalinką. Wspierają ich członkowie rodziny. Beata, kuzynka zmarłej Marzenki, chce odebrać im dziecko. W dniu pogrzebu dochodzi do konfliktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Po tragicznej śmierci Lisieckich Ula oraz Bartek postanawiają zaopiekować się osieroconą Kalinką. Wspierają ich przy tym członkowie rodziny. Beata, przyrodnia siostra Marzenki, chce odebrać im dziecko. W rezultacie w dniu pogrzebu w domu Mostowiaków dochodzi do konfliktu, w wyniku którego Artur zostaje zabrany do szpitala. Gdy o zajściu i chorobie ojczyma dowiaduje się Paweł, od razu odwołuje swój ślub w Bukowinie. Tymczasem Jaszewski, sprawca wypadku samochodowego, w dalszym ciągu ukrywa się. Odczuwa silne wyrzuty sumienia. O tym, co wydarzyło się tamtej nocy, wie jedynie lokalny ksiądz. Mężczyzna ma nadzieję, że duchowny dochowa tajemnicy spowiedzi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...