Barwy szczęścia | odc. 2527

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia leci na Sycylię. Okazuje się, że w trakcie jej pobytu doszło tam do trzęsienia ziemi. Zarówno Łukasz, jak i Stefan próbują się z nią skontaktować. Kobieta nie daje żadnego znaku życia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Kasia, mimo wcześniejszych wątpliwości, postanawia jednak polecieć na Sycylię. Okazuje się, że w trakcie jej pobytu doszło tam do trzęsienia ziemi. Zarówno Łukasz, jak i Stefan próbują się z nią skontaktować. Kobieta nie daje żadnego znaku życia. Bliscy bardzo się o nią martwią. Sadowski wraz z Vincenzo chcą jak najszybciej polecieć do Włoch, by wspólnie ją odnaleźć. Tymczasem Madzia próbuje dojść do siebie po zerwaniu z Kacprem. Ciężko jej zaakceptować decyzję chłopaka. Tymon, któremu zależy na przyjaźni z dziewczyną, postanawia przeprosić ją za pocałunek w parku. Niebawem Oliwka dowiaduje się, że Kajtek ma w Singapurze bliską przyjaciółkę, Lilly Wong. Aldona stara się zaprowadzić spokój wśród rozwścieczonych mieszkańców po tym, jak sąd zdecydował o uniewinnieniu Kuczmy. Wilecki, którego gospodarstwo zostało w całości spalone, postanawia zaczaić się na oskarżonego przed aresztem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...