Klan | odc. 3897

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rafał przypomniał sobie, że zna Tymona jako tego, który pocałował go pod zakładem karnym. Wywołuje rozbawienie Oli. Andrzej oznajmia Irminie, że wraca do pracy. Poprosił Pawła o jakieś zajęcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Rafał przypomniał sobie, że zna Tymona jako tego, który pocałował go pod zakładem karnym. Wywołuje rozbawienie Oli. Andrzej oznajmia Irminie, że wraca do pracy. Poprosił Pawła o jakieś zajęcie. Przeprasza także partnerkę za swoje wcześniejsze zachowanie i obiecuje poprawę. Kostecka udaje się do Rutki i mówi, że nie zostawi Andrzeja. Igor bierze ją w ramiona. Zosia słyszy, jak Agnieszka umawia się na wieczór z Tymonem. Pyta Janusza, czy może u niego przenocować, ponieważ nie lubi adoratora matki. Tymczasem Tymon organizuje kolację. Zjawiają się na niej Ola z Rafałem. Karolina bierze zrobione przez Miłosza zdjęcia i udaje się na rozmowę z mężem. Wszyscy z grupy karate słyszą ich kłótnię. Kazuń żałuje, że się do tego mieszał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...