Brzydula 2 (211)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula i Ania sądzą, że w biurze jest zdrajca, który ukradł dokumenty i chce zaszkodzić F&D. Na ich liście pojawia się pierwszy kandydat. Aleks i Yu Tian jedzą kolację. Atmosferę psuje nieproszony gość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

W firmie zjawia się Mirosław. Uspokaja dopytujące się o nową kolekcję Izę i Gutowską, chociaż sam też obawia się przyszłości. Na domiar złego Alan wpada w histerię. Ula i Ania podejrzewają, że w biurze jest zdrajca, który ukradł dokumenty i stara się zaszkodzić F&D. Na ich liście pojawia się pierwszy kandydat. Aleks i Yu Tian jedzą razem kolację. Miłą atmosferę psuje nieproszony gość. Angelica i Władek informują Ulę i Anię o podejrzanym zachowaniu jednej z księgowych. Ewa chce natychmiast spotkać się z Febo. Marek ucieka od problemów w pracę. Urażonemu Sebastianowi nie żal przyjaciela. Wkrótce okazuje się, że nie tylko Dobrzański przesiaduje dłużej w biurze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...