Ukryta prawda | sezon 20 odc. 1349

serial paradokumentalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

32-letnia artystka Marta dwa lata temu została żoną prawnika, Franka. Małżonkowie bez powodzenia starają się o dziecko. Pewnego dnia Franek w szafie ukochanej znajduje tabletki antykoncepcyjne.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnych odcinkach serialu pojawią się nowe historie dramatyczne ludzi, których życie w jednej chwili uległo całkowitej zmianie. Bohaterowie muszą poradzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami. Mimo problemów, nadal mogą zawalczyć o szczęście. Gościem jednego z epizodów będzie gwiazda disco polo, Tomasz "Niecik" Niecikowski.

W tym odcinku

32-letnia artystka Marta dwa lata temu została żoną obiecującego prawnika, Franka. Ojciec ukochanego, Stefan, który wykonuje ten sam zawód, okazuje synowej niechęć przy każdej okazji. Małżonkowie starają się o dziecko. W ich seksie brakuje spontaniczności, co nie podoba się obdarzonej romantyczną duszą Marcie. Nie lubi też ona wszystkiego planować. Otrzymuje od matki partnera zastrzyki na pobudzenie owulacji. Jest nieustannie rozdrażniona, często wybucha złością. Tymczasem do pracy w kancelarii przychodzi nowa aplikantka, Zosia. Stefan wprost oznajmia Frankowi, że byłaby dla niego lepszą partnerką. Jednocześnie młody mężczyzna nabiera podejrzeń odnośnie wierności żony. Podejrzewa ją o romans ze znajomym artystą, Mieszkiem. Śledzi ich, jest świadkiem, jak się całują. Wściekły i zraniony, opróżnia szafę z rzeczy Marty. Tak odkrywa opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Zdaje sobie sprawę, że za nieudane próby zajścia w ciążę odpowiada sama 32-latka. Każe jej się wyprowadzić.

Zobacz także

Ładuję...