M jak miłość | odc. 1619

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Weronika odrzuca propozycję ugody. Na sali sądowej jej adwokat oskarża Kamila o to, że znęcał się psychicznie nad partnerką. Luiza postanawia zemścić się na Asi za to, że ukradła jej narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kamil przed rozprawą sądową o prawo do opieki nad Polą usiłuje dogadać się z Weroniką. Bardzo zależy mu na córce i prosi dawną partnerkę o to, by dała za wygraną i pozwoliła mu zaopiekować się dzieckiem. Matka dziewczynki odrzuca jednak ofertę ugody. Zamierza wraz z Polą wrócić do Londynu. Na sali sądowej adwokat Weroniki oskarża Kamila o to, że znęcał się psychicznie nad swoją partnerką oraz ma romans z opiekunką dziecka. Tymczasem Asia i Leszek wracają do siebie. Są na nowo szczęśliwi. Ponadto Krajewski przygotowuje się do oświadczyn. Zadowolenie mężczyzny znika, gdy do kraju wraca Luiza. Kobieta dowiaduje się, że biznesmen ją zostawił. Postanawia więc zemścić się na Asi za to, że ta ukradła jej narzeczonego. Zraniona Luiza udaje się na Wietrzną, by osobiście rozmówić się z rywalką. Proponuje Asi pieniądze w zamian za to, by ona się wycofała. Zakochana w Leszku kobieta nie przystaje na jej propozycję. Luiza nie daje jednak za wygraną. Kilka godzin później próbuje przekonać Krajewskiego, że ich związek wciąż można uratować. Mężczyzna otwarcie mówi jej, że kocha Joannę. Jeszcze tego samego dnia wyznaje Chodakowskiej miłość i prosi ją o rękę. Zaskoczona kobieta zgadza się zostać żoną Leszka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...