Brzydula 2 (210)

serial komediowy Polska 2020-2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rozwód Dobrzańskich odbija się na wszystkich. Ula i Marek oraz ich dzieci nie potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji. Ania wraz z mecenasem Ficem pracują nad odwołaniem w sprawie kontroli w firmie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Rozwód Dobrzańskich odbija się na wszystkich. Ula i Marek oraz ich dzieci nie potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji. Julka szuka pocieszenia u matki, Kubą targają sprzeczne emocje w stosunku do ojca. Tymczasem Jasiek odkrywa, że Ala cierpi na bezsenność. Nad ranem w F&D zjawia się Yu Tian i chce rozmawiać z Ulą lub Markiem. Angelica kieruje ją do sali konferencyjnej, po czym zawiadamia siostrę. Ania i mecenas Fic pracują nad odwołaniem w sprawie kontroli. Kiedy Ewa zdaje sprawozdanie Aleksowi, zauważa asystentkę pana Hu. Szybko traci grunt pod nogami. Dobrzańscy docierają w końcu do firmy, ale znajdują tylko list od Yu Tian.

Występują

Zobacz także

Ładuję...