Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3335

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona nie potrafi funkcjonować bez tabletek uspokajających. Wieczorem przerażony Wiktorek zawiadamia Maksa, że mama zniknęła. W mieszkaniu Igora i jego partnerki zjawia się matka zaginionej Meli.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ilona nie potrafi funkcjonować bez tabletek uspokajających, które wyrzuciła. Otrzymuje od Łukasza radę, żeby pojechała po leki, a w tym czasie on popilnuje Wiktorka. Wieczorem przerażony chłopiec informuje Maksa, że jest sam, ponieważ mama zniknęła. Elżbieta załatwia z Kostkiem sprawę przywłaszczenia sobie jej projektu. Grozi mu zwolnieniem. Mela nie pojawia się w szkole i nie odpisuje na wiadomości. Julka martwi się o koleżankę. Zna powód nieobecność - to ośmieszający dziewczynkę internetowy obrazek. Wieczorem w mieszkaniu Igora i jego partnerki zjawia się matka uczennicy. Mela zaginęła. Gdy Bruno jedzie na spotykanie z inwestorem dotyczące siłowni, zdaje sobie sprawę, że jest śledzony. Zdenerwowany, stara się samemu złapać prześladowcę. Piotr wyraża zgodę na rozwód. Dla dobra córki prosi jednak o czas. Wieczorem przekazuje Natalii szokujące wieści: Krawczyk jest narkomanem i dilerem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...