Barwy szczęścia | odc. 2525

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uprowadzony przez ludzi Bondy Patryk wraca do domu. Jowita spędza kilka godzin na przesłuchaniu. Boi się wyznać prawdę policji. Podejrzewa, że gangster będzie chciał się na niej zemścić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Uprowadzony przez ludzi Bondy Patryk w końcu wraca do domu. Tymczasem Jowita spędza kilka godzin na przesłuchaniu. Boi się jednak wyznać całą prawdę policji. Podejrzewa, że gangster będzie chciał się na niej zemścić. Kobieta zwraca się więc do Celiny z prośbą o to, by dalej zapewniała jej ochronę. Arlecie i Vincenzo udaje się zorganizować w Feel Good pierwsze zajęcia z tanga. Tolek nawiązuje kontakt z należącym do klubu motocyklowego Gracą. Okazuje się, że mężczyzna zachwycił się odremontowaną maszyną Stefana. Z kolei Madzia bardzo przeżywa rozwód swoich rodziców. Jednak jej ukochany nie okazuje jej należytego wsparcia w tak trudnych chwilach. Ponadto na ich randce prowadzi przez telefon rozmowę z Hanią. Przygnębiona dziewczyna postanawia wybrać się z Tymonem na spacer do parku. Zwykłe spotkanie przeradza się jednak w randkę, gdy chłopak postanawia ją pocałować. Magda odwzajemnia niespodziewany pocałunek. Okazuje się, że z daleka obserwuje ich Kacper.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...