Komisarz Alex 16: W ciemnej uliczce (200)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ciało menedżera restauracji zostaje znalezione przed jego domem. Wilczak dociera do ważnych nagrań z monitoringu. Trop prowadzi do biznesmenów robiących interesy w krajach byłego ZSRR.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

Ciało menedżera łódzkiej restauracji, Sebastiana Koculaka, zostaje znalezione przed jego domem. Wszystko wskazuje, że zginął w wyniku potrącenia przez samochód. Podczas sekcji Leon Berger odkrywa jednak, że przyczyna zgonu była inna. Po uderzeniu przez pojazd mężczyzna wciąż żył. Do śmierci doszło w wyniku uduszenia. Funkcjonariusze odnajdują auto, które potrąciło Koculaka. W jego wnętrzu odkrywają cztery paszporty należące do obywateli Azerbejdżanu. W trakcie śledztwa docierają do restauracji, w której pracował denat. Właściciel nie wykazuje chęci do współpracy. Komisarz Wilczak uzyskuje jednak cenne zeznania od jednej z pracownic. Dociera również do nagrań z monitoringu, które ujawniają, że Koculak uwikłany był w konflikt. Trop prowadzi do dwóch biznesmenów robiących interesy w krajach byłego ZSRR. Nie wszystkie z nich są legalne. Wkrótce matka zmarłego odnajduje polisę na życie, którą jej syn wykupił niedługo przed śmiercią...

Występują

Twórcy

Ładuję...