Barwy szczęścia | odc. 2524

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wezwanej przez Jowitę Celinie udaje się odblokować laptop Bondy. Po analizie plików na komputerze gangstera Prot oraz Sergiusz nalegają, by zgłosić sprawę policji. Dziewczyny jednak mają inny pomysł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Wezwanej przez Jowitę Celinie udaje się odblokować laptop Bondy. Po analizie plików na komputerze gangstera Prot oraz Sergiusz nalegają, by zgłosić całą sprawę na policję. Dziewczyny jednak mają inny pomysł. Chcą wymienić urządzenie na Patryka, którego uprowadzili ludzie Bondy. Arleta zwraca się do Vincenzo z prośbą o pomoc w zorganizowaniu grupy miłośników tanga. Następnie wysyła Włocha do Stefana, Tolka i Zdzisia. Tymczasem Madzia szykuje dla Kacpra wyjątkową niespodziankę z okazji ich rocznicy. Dziewczynie udało się specjalnie dla niego wygrać licytację rozkładu jazdy pociągów z lat 80. Chłopak jednak zapomina o ich święcie z powodu rozmów z Hanią o fizyce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...