Klan | odc. 3896

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Irmina przed kliniką natyka się na prezesa. Ten proponuje podwiezienie... do swojego mieszkania. Karolina wciąż wydzwania do Miłosza, by spełnił jej prośbę. Kazuń jedzie pod dom trenera z aparatem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Irmina opowiada Bognie o swoich rozterkach sercowych. Zaangażowała się uczuciowo w relację z Rutką, ale wciąż jeszcze kocha Andrzeja. Wychodząc wieczorem z kliniki, natyka się na prezesa. Ten proponuje podwiezienie... do swojego mieszkania. Kobieta jednak odmawia. Dominika z ekscytacją wspomina wczorajszy konkurs beatboxu w klubie. Elżbieta jest przychylna, lecz Jerzy niezadowolony. Nie chce, by córka spotykała się z człowiekiem, który porzucił karierę muzyka dla pracy w dyskotece. Koleżanka z karate, Karolina, wciąż wydzwania do Miłosza, by spełnił jej prośbę. Kazuń w końcu ulega i jedzie pod dom trenera z aparatem. Udaje mu się uwiecznić mężczyznę w towarzystwie obcej kobiety i dziecka. Agnieszka przedstawia Rafałowi Tymona. Mąż Oli ma wrażenie, że już go skądś zna.

Występują

Zobacz także

Ładuję...