Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3334

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Elżbieta denerwuje się przed prezentacją dla zarządu międzynarodowej fundacji. Niespodziewanie otrzymuje telefon z informacją, że szefowie już wiedzą o projekcie pomocy dzieciom chorym na cukrzycę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Elżbieta denerwuje się przed dzisiejszą prezentacją dla zarządu międzynarodowej fundacji. Niespodziewanie otrzymuje telefon z informacją, że szefowie już wiedzą o projekcie pomocy dzieciom chorym na cukrzyce. Chwalą pomysł, są gotowi współpracować. Przedstawiają go jednak jako koncept Kostka. Marcinkowa nie może w to uwierzyć. Bruno i Natalia spędzają razem cudowne chwile. Kobieta martwi się jednak o kontakty z Zuzią. Dla dobra córki planuje spędzić popołudnie z mężem. Obserwujący ich Krawczyk jest coraz bardziej zazdrosny. Widzi bowiem, że Piotr wykorzystuje każda okazję, by zbliżyć się do żony. Wieczorem ostrzega on rywala - Natalia szybko znudzi się nim tak szybko, jak innymi kochankami. Kasia postanawia pomóc Dance. Szykuje ciekawy eksperyment, dzięki któremu uczniowie uświadomią sobie rolę ubioru w relacjach z ludźmi. Młodzież intryguje nie tylko sposób przekazywania wiedzy przez Bergównę, ale też ona sama. Dotyczy to zwłaszcza Janka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...