Barwy szczęścia | odc. 2523

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita z Sergiuszem i Protem ukrywa się w jednym z moteli. Cała trójka usiłuje dostać się do plików na laptopie Bondy. Gdy Jezierska zwraca się do Celiny o pomoc, ludzie gangstera ponownie atakują.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jowita wraz z Sergiuszem i Protem ukrywają się w jednym z moteli. Cała trójka usiłuje dostać się do plików na laptopie Bondy. Gdy Jezierska zwraca się do Celiny o pomoc, ludzie niebezpiecznego gangstera ponownie atakują. Tym razem uprowadzają bliską osobę Jowity. Malwina wraz z Małgorzatą martwią się o Emilkę. Kobiety nie zgadzają się w kwestii metod wychowawczych. Tymczasem Sabina i Kazik rozpoczynają przygotowania do ślubu. Tomalowa postanawia poprosić Kajtka i Oliwkę, by zostali świadkami na jej ceremonii. Zbrowskiej nie podoba się ten pomysł. Okazuje się, że chłopak bez jej wiedzy podjął decyzję także za nią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...