Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3333

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szark atakuje kierowcę w firmie Bogdana, ponieważ ten obraził kobietę. Berg odkrywa, że chodzi o Jagodę, która prowadzi tiry. Wojtek i Damian rywalizują o poparcie swoich projektów przez Ziębów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Szark atakuje jednego z kierowców w firmie Bogdana, ponieważ ten obraził kobietę. Berg odkrywa, że chodzi o Jagodę, która prowadzi tiry - wpadła w oko przyjacielowi szefa. Jeremi, ojciec Tymka, dziękuje zaskoczonej Joannie. Jest wdzięczny za pomoc i rady. Tymczasem chłopiec ucieka nocą z domu... Wojtek oraz Damian ćwiczą przemówienia przygotowane na spotkanie z mieszkańcami dzielnicy. Każdy z nich próbuje też przekonać Ziębów, żeby poparli jego projekt. Maria stanowczo odmawia głosowania, ponieważ ma dość tej kłótni. Podczas rady, przez zachowanie Szulca i Cieślika, wszyscy się od nich odsuwają. Zimińska nie radzi sobie z uczennicami, które przychodzą roznegliżowane na lekcje, twierdząc, że czują się komfortowo. Danka zmaga się z jeszcze jednym problemem - w szkole nie ma nauczyciela plastyki. Jak się jednak przypadkiem dowiaduje, Kasia niedawno została magistrem sztuki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...