Poirot: Tragedia w trzech aktach

(Poirot: Three Act Tragedy)

serial kryminalny Wielka Brytania/​USA 2011

W skrócie

Podczas przyjęcia jeden z gości zadławia się i umiera. Obecny na miejscu Herkules Poirot ma wątpliwości, czy był to jedynie wypadek. Podczas rewizyty w podobny sposób śmierć ponosi gospodarz...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Sir Charles Cartwright (Martin Shaw) wydaje wystawne przyjęcie. Wydarzenie niszczy tragedia. Pewien gość zadławia się i umiera. Obecny na miejscu Herkules Poirot ma jednak wątpliwości, czy był to jedynie nieszczęśliwy wypadek. Podczas rewizyty w podobny sposób śmierć ponosi gospodarz, przyjaciel Charlesa, sir Bartholomew Strange (Art Malik). Wiele osób pragnie wyjaśnić sprawę, a wśród nich sir Satterthwaite i dziewczyna mieszkająca w sąsiedztwie, Egg Lytton Gore (Kimberley Nixon). Sytuacja staje się jeszcze poważniejsza, gdy osoby zaangażowane w śledztwo, także zaczynają ginąć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...