M jak miłość | odc. 1618

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rogowscy cieszą się, kiedy w Głosie Gródka wreszcie zostaje opublikowany artykuł Izy. U Mostowiaków pojawia się policja. Komendant Grzymska informuje Bartka, że Andrzej i jego żona zginęli w wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Rogowscy cieszą się, gdy w Głosie Gródka wreszcie zostaje opublikowany wyczekiwany przez nich artykuł Izy na temat szkodliwych odpadów w garbarni. Tymczasem nie tylko Kisielowa, ale także Budzyńscy wchodzą w konflikt z nowym sąsiadem, Patrykiem Janoszem. Okazuje się, że przez mężczyznę zostali bohaterami lokalnego skandalu. Jaszewski nie może dojść do siebie po tym, gdy odeszła od niego żona. Załamuje się i sięga po alkohol. Maria niepokoi się o jego zdrowie. Lisiecki większość czasu spędza na budowie wymarzonego domu, w czym pomaga mu Bartek. Spełniony ojciec Kalinki postanawia przekonać swojego brata także do powiększenia rodziny. Marzenka i Ula również poruszają temat dziecka. Wieczorem cała czwórka zasiada do wspólnej kolacji. Do młodych dołączają także Rogowscy. Gdy jakiś czas później goście zaczynają szykować się do domu, Bartek proponuje Marzence i Andrzejowi, by Kalinka u nich przenocowała. Rodzice zgadzają się na ich propozycję, obiecując, że przyjadą po córkę nad ranem. Tymczasem w środku nocy u Mostowiaków zjawia się policja. Komendant Grzymska informuje Bartka, że Andrzej i jego żona zginęli w wypadku drogowym, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...