Barwy szczęścia | odc. 2522

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka i Prot martwią się o Jowitę, która nie wróciła na noc po spotkaniu z Bondą. Bożena i Bruno mają spędzić czas z Tadziem. Dowiadują się, że pojawiły się nowe przeszkody w adopcji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Sławka oraz Prot bardzo martwią się o Jowitę. Kobieta po spotkaniu z Bondą nie wróciła na noc do domu. Jezierska zdaje sobie sprawę, że Hieronim nie ma tak naprawdę zamiaru wchodzić z nią w współpracę partnerską. W rzeczywistości mężczyzna planuje zmusić ją do oszustwa. Tymczasem Malwinę niepokoi ostatnie zachowanie Emilki. Kobieta podejrzewa, że córka nie czuje się dobrze w Zakrzewiu. Przemek ma podobne obawy. Bożena oraz Bruno wybierają się na następne spotkanie z Tadziem. Na miejscu dowiadują się, że pojawiły się nowe przeszkody na drodze do upragnionej adopcji dziecka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...