Klan | odc. 3894

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Kowalski daje Witoldowi do zrozumienia, że nie uwierzył w jego kłamstwa. Beata dowiaduje się od syna, że Weronika dostała się do obsady w musicalu. Lutka chce zapoznać Karola ze swoją pracownicą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Doktor Kowalski daje Witoldowi do zrozumienia, że nie uwierzył w jego wczorajsze kłamstwa. Beata dowiaduje się od syna, że Weronika dostała się do głównej obsady w musicalu. Ma pretensje do Jaśka, iż od razu jej o tym nie zawiadomił. Zwierza się Elżbiecie, że ten brak zainteresowania chłopaka sukcesem ukochanej świadczy o kryzysie w ich związku. Gustaw przypadkiem zastaje Irminę i Rutkę podczas intymnej rozmowy. Boi się o relację Kosteckiej z Andrzejem. Lutka chce zapoznać Karola ze swoją pracownicą. Mężczyzna wykręca się, że już się z kimś umówił. Wieczorem zaprasza do klubu Dominikę. Ula i Kornel pytają Piotrusia, w co bawił się z Żanetką. Chłopiec opowiada im o robieniu zdjęć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...