Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3332

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rywalizacja Szulców z Cieślikami pogłębia wrogość między dwiema rodzinami. Mania oraz Kajtek układają plan, jak pogodzić opiekunów. Brat Rafała Ściborka próbuje zrzucić Smolnego z dachu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Rywalizacja Szulców z Cieślikami pogłębia wrogość między dwiema rodzinami. Zmęczone konfliktem dzieci obu par, Mania oraz Kajtek, układają plan, jak pogodzić opiekunów. Nie wiadomo jednak, czy dorośli będą potrafili pójść na kompromis. Zwłaszcza gdy dowiadują się, że ich projekty mają identyczne poparcie. Do ośrodka wychowawczego w Żabińcu przyjeżdża policja. Widząc radiowóz, brat Rafała Ściborka próbuje zrzucić Smolnego z dachu, żeby wymierzyć mu karę. Dochodzi do szarpaniny, w jej wyniku napastnik zawisa na krawędzi budynku. Tymek wciąż pozostaje pod opieką Bergów. Nie chce iść do szkoły, więc symuluje chorobę. Joanna stara się przekonać wychowawczynię chłopca, że potrzebuje on specjalnej opieki. Po popołudniu wściekły ojciec dziecka zwraca żonie Bogdana uwagę - nie ma prawa wtrącać się w wychowanie jego syna. Zabiera Tymka i próbuje wręczyć znajomej Marioli pieniądze za opiekę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...