M jak miłość | odc. 1617

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kisielowa ponownie wchodzi w konflikt. Tym razem jednak z nowym sąsiadem, Patrykiem Janoszem, który rzekomo przyczynił się do zniszczenia fragmentu lokalnej drogi w trakcie remontu swojego domu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

W Grabinie Kisielowa ponownie wchodzi w nowy konflikt. Tym razem jednak z nowym sąsiadem, Patrykiem Janoszem, który rzekomo przyczynił się do zniszczenia fragmentu lokalnej drogi w trakcie remontu swojego domu. Tymczasem Budzyńscy jadą na weekend do siedliska. Anita i Kamil czekają na ich przyjazd. Weronika postanawia przygotować dla Gryca niespodziankę. Przy okazji Kamil zwierzy się Andrzejowi, że w rzeczywistości nie jest tak zakochany, na jakiego wygląda. Wojtek widuje się z dwoma dziewczynami na raz. Pewnego razu myli ich numery telefonów i sprowadza na siebie kłopoty. Z kolei Asia przypadkowo spotyka w kawiarni Luizę oraz Leszka. Jeszcze tego samego dnia Krajewski niespodziewanie na nowo wyznaje Asi miłość. Kobieta odwzajemnia uczucie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...