Barwy szczęścia | odc. 2521

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jowita składa Bondzie propozycję. Sławka ukrywa przed córką prawdę o tym, że została pomocą domową Gawrona i Żabci. Gdy kobieta zajmuje się sprzątaniem, w rezydencji zjawia się Biernacki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, członków klanu Złotych oraz Basi (Sławomira Łozińska) i Zenka (Jan Pęczek) Grzelaków. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Jowita postanawia sam na sam spotkać się z Bondą. Następnie składa przestępcy interesującą propozycję. Sławka decyduje się na ukrycie przed córką prawdy o tym, że została pomocą domową Gawrona i Żabci. Gdy kobieta zajmuje się sprzątaniem rezydencji, nagle zjawia się Biernacki, który został oszukany przez Kornela. Tymczasem hotelu Stańskich ponownie odwiedza Rafał, co wywołuje niezadowolenie Bruna oraz Karoliny. Wioletta obwinia Malwinę i Małgorzatę o kradzież.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...