Leśniczówka (449)

telenowela Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Kacper pyta Bogdana, czy wie coś o jego mamie. Izdebska próbuje dowiedzieć się od Emilii, czy ma jakieś nowe informacje na temat wyjazdu starego Karcza. Potem spotyka się z Bogdanem w stajni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) układa sobie życie u boku Konrada (Sambor Czarnota) i próbują wieść normalne życie w tytułowej wsi Leśniczówka. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kacper pyta Bogdana, czy wie coś o jego mamie. Izdebska próbuje dowiedzieć się od Emilii, czy ma jakieś nowe informacje na temat wyjazdu starego Karcza. Potem spotyka się z Bogdanem w stajni. Mężczyzna nie chce nic wyjawić przyjaciółce. Zwierza się dopiero proboszczowi. Między Zibim a Adrianem dochodzi do kłótni o zamówienia. Barman i szef kuchni postanawiają się założyć. Wygrywa Adrian, a załamany Zibi próbuje uciec się do oszustwa. Krzysztof i Ewa idą na uroczystą kolację biznesową. Majewski denerwuje się, ponieważ podczas wieczoru zamierza oświadczyć się ukochanej. Kiedy wychodzi na scenę z zamiarem wypełnienia swojego planu, głos odbiera mu pan Kim, który prosi o rękę tłumaczkę (Izabela Aleksandrowicz).

Występują

Zobacz także

Ładuję...