Klan | odc. 3893

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ilona podejrzewa, że mąż spotkał się z Jolą. Jasiek, zajęty pisaniem pracy magisterskiej, nie słucha opowieści Weroniki o sytuacji w teatrze. Tymczasem ona martwi się o swoją rolę w musicalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Witek i Ilona zostawiają stryjence Teosia. Niespodziewanie do Anny przychodzi ojciec Ilony. Przekazuje wszystkim pozdrowienia od cioci Marysi i pyta, kiedy Witold do niej pojedzie. Zebrani orientują się, że wczoraj zostali oszukani. Ilona podejrzewa, że mąż spotkał się z Jolą. Po konsultacji z opiekunką cioci Witek przedstawia bliskim nową wersję wydarzeń. Jasiek, zajęty pisaniem pracy magisterskiej, nieuważnie słucha opowieści Weroniki o sytuacji w teatrze. Tymczasem partnerka martwi się, że z powodu długiej przerwy w treningach nie dostanie głównej roli w musicalu. Ola opowiada siostrze o tym, jak widziała Pawełka tarzającego się po podłodze z dziewczyną. Postanawia poważnie porozmawiać z młodszym bratem. Podczas zajęć karate znajoma zwierza się Miłoszowi ze swoich sercowych kłopotów. Pyta, czy kolega nie zrobiłby jej partnerowi zdjęć z ukrycia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...