Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3331

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lara oddaje Smolnemu ukończoną powieść. Przerażony Krzysztof zdaje sobie sprawę, że opisana w książce historia dotyczy jego i zmarłego kolegi. Wściekła Ilona każe się Maksowi wyprowadzić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Lara oddaje Smolnemu ukończoną powieść. Przerażony Krzysztof zdaje sobie sprawę, że opisana w książce historia dotyczy jego i zmarłego kolegi. Kierując się wskazówkami pisarki, jedzie do poprawczaka. Na dachu budynku, z którego przed laty spadł Rafał Ściborek, widzi Cedro oraz brata bliźniaka chłopaka. Rodzeństwo pragnie zemsty, każe naczelnemu skoczyć. Wściekła Ilona wyrzuca resztę rzeczy Maksa, po czym każe mu się wyprowadzić. Jakiś czas później Łukasz przekonuje ją, że powinna odegrać się na mężu. Nie zastanawiając się długo, Zdybicka prosi Weronikę o pomoc w pozbawieniu Brzozowskiego praw rodzicielskich do Wiktorka. Beata zastaje w swoim nowym domu półnagą kobietę. Atakuje ją, biorąc za kochankę Pawła. Wójcik powstrzymuje ukochaną i wyjaśnia sytuację - Mariola to kierownik budowy. Panie idą na pojednawczego drinka w barze Ziębów. Towarzystwa dotrzymują im Emil z bratem. Para próbuje bowiem swatać Larsona z Mariolą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...