Kabaret. Super Show Dwójki 2 (22)

program rozrywkowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejna porcja zabawnych gagów, premierowych skeczy i zaskakujących parodii. Gościem specjalnym w programie Roberta Motyki i Bartosza Gajdy jest Aleksander Sikora, gospodarz 'Pytania na śniadanie'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Show pełen dobrego humoru i doskonałej rozrywki, którą zapewnią widzom najlepsze kabarety i satyrycy. Gospodarze, Bartosz Gajda i Robert Motyka, po raz kolejny zapraszają na premierowe skecze, parodie, gagi i świetną zabawę. Wśród gości programu znajdą się m.in. aktor i parodysta Grzegorz Halama, FiFa RaFa oraz Kabaret z Konopi. Porządna dawka śmiechu gwarantowana dzięki występom takich grup i artystów jak Karol Wolski i Formacja Chatelet, Czwarta Fala, Jarek Sobański i Kabaret Zachodni, Fair Play Crew, Michał Wójcik, Beata Kabzińska oraz Andrzej Kozłowski.

Kolejna porcja zabawnych gagów, premierowych skeczy i zaskakujących parodii. Gościem specjalnym w programie Roberta Motyki i Bartosza Gajdy tym razem jest Aleksander Sikora, gospodarz "Pytania na śniadanie". Widzowie zajrzą na plan porannego programu. Dowiedzą się też, czym sportowcy zajmują się na emeryturze, jakie imiona będą popularne w przyszłości oraz do czego można wykorzystać ocet. Tymczasem w ramach cyklu Rodzinne perypetie prowadzący przedstawią dalsze losy niekonwencjonalnej familii, która postanawia zrozumieć działanie jonizatora oraz jego wpływu na żywieniowe nawyki domowników. Ponadto na kabaretowej scenie wystąpi plejada oryginalnych i zabawnych osobowości, m.in. miłośnicy gier planszowych, podejrzana recepcjonistka oraz dyrektor szkoły, który będzie grzebać przy e-dzienniku. W finale odcinka Andrzej Kozłowski, Jarek Sobański, Robert Motyka i Bartosz Gajda wykonają parodię utworu zespołu Alibabki, DJ Adamus zatroszczy się o oprawę muzyczną, natomiast tancerze Agustina Egurroli zaprezentują zachwycające choreografie.

Twórcy

Ładuję...