You Can Dance - nowa generacja: Finał (15)

widowisko Polska 2021  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Finał. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji i 100 tys. zł zawalczy czworo zawodników, dwie dziewczynki i dwóch chłopców. O tym, kto wygra program, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W trwającym dwanaście tygodni niezwykłym tanecznym show biorą udział dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Stawka jest naprawdę wysoka - zwycięzca wróci do domu ze stoma tysiącami złotych. Zawodnicy zaprezentują swój talent przed trojgiem jurorów - weteranem programu, Agustinem Egurrolą, Klaudią Antos oraz Michałem Kostrzewskim. Castingi wyłonią łącznie 55 tancerzy, którzy zakwalifikują się do następnego etapu - Akademii. Wówczas podejmą treningi pod okiem znanych i cenionych choreografów. Dalej przejdzie jedynie 16 najbardziej wytrwałych i uzdolnionych osób. Uczestnicy mogą liczyć na wsparcie Idy Nowakowskiej, do której od Akademii dołączy także współprowadząca Roksana Węgiel.

Nadszedł długo wyczekiwany finał. O tytuł Najlepszego Tancerza Nowej Generacji oraz nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych zawalczy już tylko czworo utalentowanych zawodników, dwie dziewczynki oraz dwóch chłopców. O tym jednak, kto wygra program, zdecydują już tylko widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...