Komisarz Alex 16: Szósty zmysł (199)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Trwa policyjna obława. Alex rusza w pościg za gangsterem, który decyduje się sięgnąć po granat. W wybuchu pies traci węch. Odsunięty od śledztwa Wilczak opiekuje się troskliwie nowym partnerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W tym sezonie do ekipy dołączy komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński), który zastąpi poległego Górskiego.

W tym odcinku

Trwa policyjna obława. Alex rusza w pościg za gangsterem, który decyduje się sięgnąć po granat. W wybuchu pies traci węch. Odsunięty od śledztwa Wilczak opiekuje się troskliwie nowym partnerem. Gutkowi udaje się schwytać przestępcę. Okazuje się, że to egzekutor długów, Gładki. Jest on podejrzany o zbrodnię popełnioną na pewnej narkomance, ale nie przyznaje się do winy. Koleżanka ofiary mogłaby rozstrzygnąć sprawę, ale przepadła. Wilczak zabiera Alexa na spacery. Pewnego razu pies mu ucieka. Okazuje się, że mimo uszkodzonego węchu nadal prowadzi śledztwo. Tymczasem komenda dostaje wyraźny nakaz odwiezienia Alexa do placówki dla emerytowanych psów policyjnych. Ekipa wcale nie chce tego robić.

Występują

Twórcy

Ładuję...