Troje pod przykrywką (12)

serial komediowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Ania zostaje porwana. Karolina uważa, że za wszystkim stoi Tobiasz, którego uznano za zmarłego. Żeby odzyskać córkę, agentka ma zabić szefa. Na korytarzu agencji funkcjonariuszka pociąga za spust.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po tym jak zostali aresztowani i usunięci z policji, bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Pewne nieoczekiwane spotkanie sprawi, że los znowu się do nich uśmiechnie.

W tym odcinku

Ania zostaje porwana. Karolina jest przekonana, że za wszystkim stoi Tobiasz, który dawno temu został uznany za zmarłego. Żeby odzyskać córkę, agentka ma zabić swojego szefa, Edwarda Gołębia. Na korytarzu agencji funkcjonariuszka pociąga za spust. Pracownicy są załamani, nie mogą uwierzyć w to, co stało się na ich oczach. Nadal muszą jednak znaleźć porwaną dziewczynkę. Tymczasem w miejscu, gdzie przetrzymywana jest Ania, niespodziewanie zjawia się jej kolega z podwórka, Adamiak, który wyprzedzając policyjne oddziały, na własną rękę znajduje kryjówkę porywacza. Dziewczyna nie ma jednak zamiaru uciekać. Chce odnaleźć Tobiasza i odkryć jego tajemnicę. Udaje jej się dotrzeć do mężczyzny, jednak to tylko komplikuje całą sytuację.

Występują

Twórcy

Ładuję...