Klan | odc. 3891

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zofia martwi się, że sprawiła bliskim kłopot swoim wypadkiem. Chce wracać do domu. Gustaw podpisuje Marczyńskiemu oświadczenie dla ubezpieczyciela. Obaj nie szczędzą sobie złośliwości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Zofia martwi się, że narobiła bliskim kłopotu swoim wypadkiem. Chce jeszcze dziś wracać do domu, ale Jacek się nie zgadza. Zuza opowiada przy śniadaniu, jak Pawełek rozprawił się wczoraj z Schopenhauerem. Jest pełna podziwu. Zamierza iść do niego wieczorem. Gustaw podpisuje Marczyńskiemu oświadczenie dla ubezpieczyciela. Obaj wymieniają się złośliwościami. Gustaw próbuje odreagować w gabinecie Irminy. Zjawia się Rutka. Okazuje się, że wie o konflikcie alergologa ze swoim wspólnikiem, ponieważ Marczyński wciąż narzeka na lekarza. Igor daje Irminie zaproszenie na koncert. Kostecka tłumaczy, że nie może iść, ponieważ spodziewa się dzisiaj Klaudii z córeczką Andrzeja. Ostatecznie jednak zjawia się na miejscu. Borys i Kamila jadą do Miłoszewa poznać najmłodszego Kazunia. Niestety dziecko cały czas płacze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...