Na dobre i na złe | odc. 824: Nowa

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Joanna Gawryło rozpoczyna pracę w Leśnej Górze, z czego nie jest zadowolony Radwan. Piotr ulega wypadkowi samochodowemu. Korban zostaje przewieziony do szpitala. Poszkodowanemu pomaga Michał.

Oglądaj w telewizji

Pt 21.01 20:15
TVP Polonialogo
Śr 26.01 2:40
TVP Polonialogo

Opis

Losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Joanna Gawryło rozpoczyna pracę w Leśnej Górze, z czego nie jest zadowolony Radwan. Poruszonym tym Krzysztof wyznaje Blance, że Asia może mu utrudnić walkę o syna. W drodze do szpitala pomaga nieznajomej kobiecie, która na przejściu kolejowym dostała ataku padaczki. Gdy Asi w końcu udaje się dotrzeć do kliniki, na miejscu wdaje się w konflikt z doktorem Jakubkiem. Tymczasem Piotr ulega wypadkowi samochodowemu. Korban zostaje przewieziony do Leśnej Góry. Poszkodowanemu pomaga Michał. Pacjent ma połamane żebra, miednicę, stłuczone płuca oraz duszności. Konieczna będzie operacja. Doktor Beger na zebraniu personelu szpitala przekazuje zgromadzonym pewną zaskakującą informację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...