Kozacka miłość (230/270)

(Poka stanica spit)

serial kostiumowy Rosja 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ustińja, w sekrecie przed mężem, płaci Goriuchinowi za opuszczenie przez całą trupę oberży. Stiepan wciąż przeżywa wyznanie Sofii, która zamordowała matkę Alony. Nie zamierza nikomu o tym powiedzieć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy zakochanych Stiepana (Wiaczesław Drobinkow) i Alony (Jekatierina Olkina), których rozdzielili ludzie, którzy mają wobec nich swoje plany. O przychylność dziewczyny zabiega kupiec Kolewanow (Aleksandr Mochow). Młodzieńca natomiast chce poślubić córka chrzestna bogacza, Marysia (Zoriana Marczenko).

W tym odcinku

Ustińja, w sekrecie przed swoim mężem, płaci Goriuchinowi za opuszczenie przez całą trupę oberży. Stiepan wciąż przeżywa wyznanie Sofii, która zamordowała matkę Alony. Nie zamierza jednak nikomu o tym powiedzieć. Likwiduje wszelkie dowody winy oraz postanawia odejść ze służby. Decyzja funkcjonariusza jest dla wszystkich zaskoczeniem. Adwokat Kuczniew i pozostali bezskutecznie usiłują namówić Stiepana do zmiany swojego postanowienia. Tymczasem w zajeździe zjawia się Leżniow. Następnie przekazuje Goriuchinowi akt własności domu. O wszystkim dowiaduje się również Ustińja. Postanawia spróbować odzyskać swoje pieniądze. Jej starania okazują się nadaremne. Kobieta postanawia w końcu o wszystkim powiedzieć swojemu mężowi. Para zamierza zemścić się na swoich gościach. Sidorowi udało się podsłuchać, że w nocy policja zamierza przetransportować Marysię do Konstantynowa. Kozak niezwłocznie przekazuje informację staremu atamanowi. Gawryła zarządza próbę odbicia aresztowanej. Powracający do stanicy Fiodor odwiedza zajazd. Dowiaduje się od Rozalii, gdzie może przebywać teraz Alona. Postanawia jak najszybciej się tam udać. Niebawem wpada w zasadzkę Kozaków, którzy czekali na powóz policji przewożącej Marysię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...