Klan | odc. 3889

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Brajan gratuluje Darkowi, że ten zostanie ojcem. Dowiaduje się jednak, że ciąża była kolejnym pomysłem na vloga Dżesiki. Gustaw chce pomówić z Marczyńskim na temat sprawozdania. Ten ponownie go zbywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Brajan gratuluje Darkowi, że ten zostanie ojcem. Dowiaduje się jednak, że ciąża była jedynie kolejnym pomysłem na vloga Dżesiki. Stara się bronić siostry. Czesia jest jednak oburzona jej zachowaniem. Darek wraca do domu po pracy i zastaje tam Franczesię. Ta podaje mu obiad i prosi, by nie miał pretensji do Dżesiki. Mężczyzna chce poważnie porozmawiać z partnerką i umawia się z Franczeską, że ta zostawi ich dzisiaj samych. Kuzyn Mirosława, Karol, zdążył już wprowadzić się do Lutki i Krzysztofa. Kiedy chłopak wychodzi na rozmowę o pracę zauważa go Dominika. Wieczorem spotykają się znowu. Dominice wreszcie udaje się dowiedzieć kim jest Karol i dlaczego jest tak małomówny. Gustaw ponownie chce pomówić z Marczyńskim na temat swojego sprawozdania. Ten kolejny raz spławia go w nieelegancki sposób. Po powrocie do domu Gustaw rozmyśla, czy warto marnować swój czas na kontakty z takimi ludźmi. Nastrój poprawia mu rozmowa o piątkowym wieczorze podróżnika. Podczas kolacji Witold otwiera wino. Mówi żonie, stryjence i Gustawowi, że wynajął ich młyn na pierwszy weekend stycznia. Jest przekonany, że do tego czasu uda mu się ukończyć remont.

Występują

Zobacz także

Ładuję...