Szpital | sezon 12 odc. 848

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dr Gajda przyjmuje na oddział 17-latkę, która zaatakowała kontrolera biletów. W trakcie ucieczki uszkodziła sobie nogę. Dziewczyna buntuje się przeciwko ojcu. Chce mu zrobić na złość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół ordynatora Piotra Wójtowicza mierzy się z kolejnymi nietypowymi chorobami i interesującymi przypadkami medycznymi, a także poznaje szokujące historie pacjentów. Na krakowskim oddziale ratunkowym wciąż zjawiają się osoby, które pilnie potrzebują pomocy. Codziennością tamtejszych lekarzy jest walka z czasem, muszą podejmować trudne decyzje, by stawiać szybkie oraz trafne diagnozy.

W tym odcinku

Doktor Dominika Gajda przyjmuje na oddział 17-latkę, która jechała tramwajem na gapę, a gdy została przyłapana przez kontrolera biletów, zaatakowała go. Uciekając, uszkodziła sobie nogę. Nastolatka buntuje się przeciwko wychowującemu ją samotnie ojcu. Chce mu zrobić na złość, więc kłamie, że spotyka się z poszkodowanym mężczyzną. Dla zabawy postanawia rzeczywiście uwieść kontrolera. Doktor Wojciech Jarosz pomaga 12-latkowi, który wypadł z balkonu. Zazdrości koledze kochającego taty i szczęśliwej rodziny, dlatego często mu dokucza. Rodzic pacjenta jest agresywny, chłopiec się go boi. Jego mama boi się odejść od męża, ponieważ uważa, że sama sobie nie poradzi. Kiedy ojciec przychodzi do szpitala, wpada w szał.

Występują

Zobacz także

Ładuję...